Praca operator dtp, mazowieckie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Warszawa
    As a DTP Specialist (Print & Copy Editing Coordinator) at Avon you will be responsible for: Typesetting pages, verifying comments and preparing print files of Avon literature in Adobe InDesign for printing-house Preparing different language...
    opublikowana: 19 października 2019
    • Lesznowola (pow. piaseczyński), Piaseczno
    Zadania: Zatrudniona osoba będzie stanowiła wsparcie dla Działu Graficznego poprzez wykonywanie prac składu opakowań oraz udział w innych pracach DTP. Będzie zajmowała się wykonywaniem mock-upów (modeli) wdrażanych produktów, wykonywaniem...
    opublikowana: 12 października 2019
  • Super oferta
    • Warszawa
    Oczekiwania Duże doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Doświadczenie w pracy dla klientów z rynku farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem Doskonała znajomość programów pakietu CC (Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop) Bardzo dobra...