Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator gospodarki surowcowej

  • Chorzów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Do CEZ Produkty Energetyczne Polska wchodzącej w skład Grupy CEZ w Polsce
    poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Chorzów

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie czynności eksploatacyjnych przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych działu nawęglania;
    • obchód i kontrola pracy urządzeń i instalacji;
    • kontrola i rozładunek zwałów węgla i biomasy;
    • prowadzenie i kontrola dokumentacji ruchowej;
    • obsługa wagi samochodowej; ładozwałowarki, układów rozładowczych popiołów;
    • współpraca z mistrzem gospodarki surowcowej.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym, energetycznym lub mechanicznym;
    • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane doświadczenie z obszaru energetyki;
    • świadectwo kwalifikacyjne E gr I w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym;
    • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną;
    • znajomość urządzeń oraz procesów technologicznych w energetyce;
    • cechy osobowe: umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy;
    • obsługa komputera w zakresie MS Office.

    Informacje dodatkowe:

    • konieczność pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie;
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze;
    • stabilne warunki zatrudnienia;
    • motywacyjny system wynagradzania.

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
    z dopiskiem: „Operator gospodarki surowcowej” w terminie do 15.03.2019

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.