Praca operator maszyn w drukarni

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Rudna Mała (pow. rzeszowski)
    Twój zakres obowiązków, Obsługa maszyn typu: oczkarka do banerów / zgrzewarki do banerów / kalander do wygrzewania tekstyliów / obsługa plotera tnąco-frezującego (opcjonalnie), Wycinanie banerów, Konfekcjonowanie produktów, Pakowanie gotowego...
    opublikowana: 16 czerwca 2021
      • Wrocław
      Twój zakres obowiązków, obsługa maszyny tłoczącej (złocenia/srebrzenia poprzez tłoczenie/zgrzanie na gorąco), ustawianie parametrów maszyny drukarskiej oraz kontrola jakości przygotowywanych etykiet, wykonywanie pracy zgodnie z wytycznymi dla...
      opublikowana: 15 czerwca 2021
        • Sochaczew (okolice)
        Zakres obowiązków: Obsługa jednej z maszyn poligraficznych, według swojego doświadczenia zawodowego (maszyny drukującej, maszyny sztancującej, maszyny falcującej) Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, Kontrola wyrabianego produktu, Proste...
        opublikowana: 10 czerwca 2021