Praca operator maszyn, Brzeg Dolny

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Środa Śląska, Lubin, Legnica, Wrocław, Wołów, Brzeg Dolny
    Obowiązki: odpowiedzialność za optymalną pracę urządzeń, w tym prowadzenie kontroli procesu, powlekanie katalizatorów zgodnie z przyjętymi normami, ocena analiz laboratoryjnych (umiejętność do przyuczenia) oraz podejmowanie niezbędnych czynności...
    opublikowana: 29 listopada 2019
    • Środa Śląska, Wrocław, Brzeg Dolny
    Oczekiwania: doświadczenie w pracy na stanowisku DRUKARZ, w obszarze druku cyfrowego znajomość urządzeń drukujących i oraz technologii druku, mile widziana znajomość programu Corel Draw, Photoshop, Caldera, kreatywność i logiczne myślenie,...
    • Brzeg Dolny, Jawor, Kłodzko, Strzegom, Wołów
    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za nadzór nad pracą maszyn, kontrolę parametrów produkcyjnych, obsługę paneli dotykowych. U naszego klienta, możesz: dojeżdżać bezpłatnym transportem pracować mniej dni w miesiącu podpisać umowę od razu...
    opublikowana: 27 listopada 2019