Praca operator robota spawającego

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Zdziechowice (pow. średzki)
    Zakres obowiązków: obsługa robotów spawalniczych wstępne przygotowanie detali do montażu montaż wcześniej przygotowanych elementów składowych podwozi przyczep obsługa prostych urządzeń produkcyjnych wizualna kontrola wytwarzanych detali ...
    opublikowana: 10 kwietnia 2021
      • Kruszyn (pow. włocławski)
      Twój zakres obowiązków, montaż i przygotowanie elementów do spawania, nadzór nad pracą robotów spawalniczych, obsługa oprogramowania sterującego zintegrowanego z maszyną
      opublikowana: 6 kwietnia 2021
        • Treuenbrietzen (niedaleko Poczdamu), Niemcy
        Oczekiwania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Wysoka kultura osobista Doświadczenie jako operator robotów spawających (min. rok) Znajomość rysunku technicznego Umiejętność oceny jakości spawu Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym...
        opublikowana: 5 kwietnia 2021
          • Łódź
          Twój zakres obowiązków, Będziesz odpowiedzialny za pracę robotów, Ustawianie maszyny na nowy detal oraz samokontrola jakości, Utrzymanie ciągłej pracy robotów, Utrzymywanie porządku na stanowisku pacy oraz maszyn w dobrym stanie, W razie trudności...
          opublikowana: 2 kwietnia 2021