Praca operator wytaczarki cnc, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Rybnik
    Zakres obowiązków: Programowanie i obsługa wytaczarki CNC, Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną, Nadzór nad prawidłowym działaniem maszyny, Dokonywanie pomiarów wyprodukowanych elementów, Kontrola jakości wykonywanych...
    opublikowana: 4 grudnia 2019
    • Katowice
    Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: obsługa maszyn CNC (Tokarki, lub Frezarki, lub Wytaczarki) wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń,...
    opublikowana: 3 grudnia 2019
    • Stalowa Wola
    Wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne; doświadczenie zawodowe jako operator CNC; umiejętność programowania na poziomie obrabiarki (pulpit); doskonała znajomość rysunku technicznego, procesów obróbki skrawaniem; umiejętność posługiwania...
    opublikowana: 30 listopada 2019