Oferta pracy

Operator - Administrator IT

PKO BP Finat sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DZIEŃ DOBRY W PRACY

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywna współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

#ZajmijStanowisko:

Masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę z pakietem benefitów lub B2B
    - bo dajemy Ci możliwość wyboru
  • Prywatną opiekę zdrowotną
    na terenie całej Polski
    - bo zdrowie jest najważniejsze

Zakres obowiązków:

  • II linia wsparcia dla systemów bankowości elektronicznej
  • obsługa (rejestracja, analiza, rozwiązywanie, eskalowanie) błędów i awarii w systemach bankowości elektronicznej
  • współpraca z dostawcami oprogramowania (wewnętrznymi i zewnętrznymi) w zakresie usuwania błędów w systemach bankowości elektronicznej
  • wsparcie procesu obsługi reklamacji (analiza logów systemów bankowości elektronicznej)

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki techniczne (lub studenci ostatnich lat studiów)
  • dobrej znajomości przynajmniej jednego z serwisów bankowości elektronicznej (iPKO, iPKO Biznes lub Inteligo) i produktów w nim obsługiwanych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • znajomości środowiska Windows i Linux, zagadnień sieciowych i środowiska internetowego
  • zdolności analitycznych i umiejętności szybkiego kojarzenia faktów
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziana umiejętność programowania w językach skryptowych (np. perl, bash) oraz doświadczenie w administracji systemami Linux

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w największym Banku w Polsce
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń

To dobry dzień na aplikację! #ZajmijStanowisko.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy