Operator akceleratora elektronów w Stacji Sterylizacji Radiacyjnej Wyrobów Medycznych i Przeszczepów

Instytut Chemii i Techniki JądrowejO firmie

Instytut Chemii i Techniki Jądrowej

Dorodna 16

Warszawa

Instytut Chemii i Techniki Jądrowej jest Instytutem badawczym. Znaczącą rolę w działalności Instytutu odgrywają badania podstawowe i rozwojowe, które gwarantują stały rozwój takich dyscyplin naukowych jak: chemia radiacyjna, radiochemia i radiobiologia.

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa akceleratora Elektronika 10/10,
  • prace konserwacyjne i naprawcze związane z akceleratorem i urządzeniami wspomagającymi,
  • udział w pracach modernizacyjnych,
  • wykonywanie pomiarów kalibracyjnych urządzeń pomiarowych związanych z akceleratorem
    i urządzeniami wspomagającymi,
  • udział w działalności usługowej Stacji Sterylizacji Radiacyjnej Wyrobów Medycznych
    i Przeszczepów.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie: średnie techniczne, kierunek/specjalność: elektronika
  • czytanie schematów elektronicznych,
  • lutowanie i drobne prace montażowe,
  • mile widziana znajomość języków obcych

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę na okres próbny, (docelowo: na czas nieokreślony),
  • szkolenia w zakresie wykonywanej pracy,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia zawodowego,
  • dofinansowanie Karty MultiSport i nauki j.angielskiego w Archibald,
  • opiekę medyczną (placówka POZ na terenie Instytutu),
  • wynagrodzenie brutto: 2600,00 zł,
  • benefity z ZFŚS,
  • zatrudnienie od października 2020 r.,
  • praca w godzinach: 7 – 15

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (22) 504 12 25

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy