Oferta pracy

Operator Autoklawu

PetRepublic sp. z o.o.

  • Nasienna 22, Koluszki
    Koluszki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Nasienna 22

Koluszki

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i nadzorowanie procesu obróbki termicznej wyrobów w autoklawie,

  • Obsługa przemysłowych urządzeń odbiorczych pary i gorącej wody (autoklaw wraz z jego infrastrukturą),

  • Analiza parametrów pracy urządzeń oraz ich ewentualna korekta, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

  • Praca na dużym obszarze produkcyjnym z obsługą paneli dotykowych,

  • Utrzymanie uporządkowanego i czystego stanowiska pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń. Mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym, poligraficznym, przy obsłudze maszyn CNC - kandydaci bez doświadczenia zawodowego również mile widziani,

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office oraz wiedza w zakresie zagadnień technicznych,

  • Umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności komunikacyjne oraz sumienność i systematyczność, zorientowanie na jakość,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym pon-pt,

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwojowym,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej.

PetRepublic to nowo powstała spółka dedykowana do produkcji i sprzedaży karmy dla psów i kotów. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej, co pozwala nam na czerpanie z wieloletnich doświadczeń oraz nowatorskich rozwiązań. W naszej pracy skupiamy się na tworzeniu tego, co najlepsze dla naszych Zwierzaków. Dlatego działamy tak, aby nasze karmy były nie tylko pyszne, ale przede wszystkim wartościowe – bogate w istotne dla zdrowia składniki odżywcze i witaminy, jak również dopasowane do wieku, wagi oraz aktywności Zwierzaka.

Do nowo powstałej fabryki poszukujemy ludzi z pasją do tworzenia i rozwoju, produktów, zespołu, zakładu. W nowoczesnym zakładzie zapewniamy możliwość pracy przy najnowszych technologiach oraz rozwiązaniach produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy