Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Automatów Tokarskich CNC

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 01.10.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FABER-CNC MARCIN WINNICKI

    Miejsce pracy: Włocławek

    Obowiązki:

    • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
    • Obsługa narzędzi pomiarowych,
    • Kontrola wykonanych elementów,
    • Dbanie o stan maszyn oraz narzędzi pomiarowych.

    Wymagania:

    • umiejętność posługiwania się: suwmiarką, mikrometrem, średnicówką,
    • znajomość tolerancji i pasowań,
    • umiejętność czytania rysunku techniczno-maszynowego.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, systemy premiowe,
    • praca w trybie trzyzmianowym,
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Jeśli nie masz doświadczenia - nie przejmuj się - wszystkiego Cię nauczymy!

    Młodym i niedoświadczonym pracownikom zapewniamy wejście na rynek pracy poprzez profesjonalne szkolenie i wsparcie merytoryczne w całym procesie wdrożenia.

    Chcemy, abyś został u nas na dłużej! Wiele osób wiąże z nami swoją karierę zawodową na lata.

    Zainteresowane osoby powinny przesłać CV i list motywacyjny za pośrednictwem przyciku aplikowania.

    W razie pytań, prosimy o kontakt pod wskazanym numerem telefonu.

    Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

    Prosimy aplikantów na stanowisko Oparator Automatów Tokarskich CNC o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w  ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji (ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, zezm.).

    Celem przetwarzania danych osobowych bedzie pozyskanie pracowników na wskazane stanowisko wyłącznie w zakresie niezbędnym do sprawdzenia kwalifikacji kandydatów.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.