Oferta pracy

Operator automatów tokarskich

WEGMANN AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O.

  • Gnieźnieńska 6, Nekla
    Nekla, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz

Gnieźnieńska 6

Nekla

Twój zakres obowiązków

  • obsługa automatów tokarskich oraz innych urządzeń w dziale produkcji

  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z planem

  • zapewnienie maksymalnego wykorzystania czasu pracy maszyn i minimalizacja czasu wymiany narzędzi

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane techniczne mechaniczne)

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

  • dodatkowe świadczenia płacowe i pozapłacowe w ramach tzw. „pakietu socjalnego”

  • dowozy pracownicze z Wrześni i Środy Wielkopolskiej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

WEGMANN automotive jest ważnym dostawcą w przemyśle motoryzacyjnym i częścią działającej na świecie grupy firm zatrudniających ponad 5,5 tys. pracowników. W dwóch z trzech aut poruszających się po drogach w Niemczech, wmontowane są produkty firmy WEGMANN. O innowacyjności firmy WEGMANN automotive świadczy to, iż jest ona wyłącznym partnerem technologicznym oraz dostawcą FORMUŁY 1.

Przewiń do profilu firmy