Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator automatów vendingowych

  • Przeźmierowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-01-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KAWOMAT SP. Z O.O.

    Kawomat Sp. z o.o. jako jedna z pierwszych firm w Polsce zajęła się eksploatacją automnatów sprzedających gorące, zimne napoje i przekąski. Specjalizujemy się głównie w obsłudze klientów instytucjonalnych oraz instytucji publicznych. Jesteśmy na rynku 20 lat, doświadczenie oraz grono zadowolonych konsumentów pozwala Nam stwierdzić, że jesteśmy bardzo dobrą wizytówką.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Przeźmierowo (pow. poznański)

    OPIS STANOWISKA:

    • dostawa produktów do automatów sprzedających (zimne napoje, przekąski, kawa, czekolada)
    • podstawowy serwis obsługiwanych urządzeń oraz dbanie o ich higienę w punktach sprzedaży

    WYMAGANIA:

    • Odpowiedzialność i zaangażowanie oraz samodzielność w powierzonych obowiązkach,
    • Szybko przyswajanie nowej wiedzy oraz wykorzystywanie jej w przyszłych obowiązkach,
    • Dyspozycyjność czasowa,
    • Umiejętność organizacji własnej pracy,
    • Prawo jazdy kategorii B

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjny system wynagradzania,
    • Stabilną, samodzielną oraz odpowiedzialną pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
    • Zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym

    WYMAGANE DOKUMENTY:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
    klikając w przycisk aplikowania.