Operator automatów vendingowych

  • Przeźmierowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 31.01.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 02.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KAWOMAT SP. Z O.O.

Kawomat Sp. z o.o. jako jedna z pierwszych firm w Polsce zajęła się eksploatacją automnatów sprzedających gorące, zimne napoje i przekąski. Specjalizujemy się głównie w obsłudze klientów instytucjonalnych oraz instytucji publicznych. Jesteśmy na rynku 20 lat, doświadczenie oraz grono zadowolonych konsumentów pozwala Nam stwierdzić, że jesteśmy bardzo dobrą wizytówką.

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Przeźmierowo (pow. poznański)

OPIS STANOWISKA:

  • dostawa produktów do automatów sprzedających (zimne napoje, przekąski, kawa, czekolada)
  • podstawowy serwis obsługiwanych urządzeń oraz dbanie o ich higienę w punktach sprzedaży

WYMAGANIA:

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie oraz samodzielność w powierzonych obowiązkach,
  • Szybko przyswajanie nowej wiedzy oraz wykorzystywanie jej w przyszłych obowiązkach,
  • Dyspozycyjność czasowa,
  • Umiejętność organizacji własnej pracy,
  • Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Stabilną, samodzielną oraz odpowiedzialną pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • Zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym

WYMAGANE DOKUMENTY:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
klikając w przycisk aplikowania.