Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator automatu do rozkroju blach / Operatorka automatu do rozkroju blach

BE GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Przemysłowa 22
    Trębaczew (pow. pajęczański), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

BE GROUP sp. z o.o.

Przemysłowa 22

Trębaczew (pow. pajęczański)

Poszukujemy operatora lub operatorki automatu do rozkroju blach do zakładu BE Group Sp. z o.o. w Trębaczewie.

BE Group w Polsce jest częścią Szwedzkiej grupy BE Group AB, która specjalizuje się z dystrybucji i obróbce stali. Oprócz Polski firma ma zakłady w Szwecji, Finlandii, na Litwie, Łotwie i w Estonii. Zakład w Polsce produkuje części do maszyn budowalnych, pociągów, tramwajów oraz konstrukcji stalowych z różnych branży przemysłowych. Spółka istnieje na rynku od 2001 roku.

Pracę oferujemy kobietom i mężczyznom.

Główne zadania:

  • Obsługa maszyny do rozkroju blach (laser Bystronic, Messer, Eckert)
  • Szlifowanie półproduktów
  • Samokontrola półproduktów po wykonaniu operacji
  • Identyfikacja półproduktów i właściwe rozmieszczenie i ułożenie
  • Produkcja komponentów o wysokim poziomie jakości zgodnie ze specyfikacją oraz rysunkami
  • Wykonywanie zadań zgodnie z listą zleceń produkcyjnych;
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, na powierzonych narzędziach i maszynach
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji. Jest możliwość przyuczenia do wykonywanych zadań.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych. Jest możliwość odbycia szkolenia z czytania rysunków technicznych.
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem. Jest możliwość odbycia szkolenia z obsługi wózków.
  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnic i żurawi będą dodatkowym atutem. Jest możliwość odbycia szkolenia z obsługi suwnic.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pierwsza umowa na czas określony, na 3 miesiące. Jeśli okres próbny zakończy się powodzeniem, druga umowa już na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie stałe, plus 15% premii wypłacanej kwartalnie za osiągnięcie konkretnie ustalonych wyników zakładu.
  • Możliwa praca w trybie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy
  • Przyjemną atmosferę pracy.
  • Szkolenia w zależności od potrzeb.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią za wyniki oraz  benefity: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Udział w rozwoju firmy.

Ogłoszenie archiwalne