Oferta pracy

Operator Biogazowni

Agri Plus

  • Krąplewice (pow. świecki)

    Krąplewice (pow. świecki), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna obsługa biogazowni rolniczej, w tym załadunek substratów niezbędnych w procesie produkcji biogazu, nadzór nad procesem produkcji oraz poprawnością działania poszczególnych urządzeń wchodzących w skład biogazowni

  • Przyjmowanie dostaw substratów dostarczanych do biogazowni

  • Serwisowanie urządzeń wchodzących w skład systemu technologicznego (m.in. pompy, mieszadła itp.)

  • Konserwacja przemysłowych silników (usuwanie usterek hydraulicznych i elektrycznych)

  • Serwisowanie sprzętu znajdującego się na terenie biogazowni (m.in. ładowarka)

Nasze wymagania

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi komputera

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej

  • Uprawnienia SEP

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane elektryczne lub mechaniczne lub automatyka)

To oferujemy

  • Możliwość pracy i rozwoju w nowoczesnej firmie

  • Szkolenia techniczne z zakresu serwisu i obsługi biogazowni rolniczej oraz serwisu urządzeń znajdujących się na terenie biogazowni rolniczej

  • Adekwatne wynagrodzenie

  • Dofinansowanie do świąt i zajęć sportowo – rekreacyjnych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym nr ref.: BIO/2022 poprzez formularz aplikacyjny.

  • Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.