Oferta pracy

Operator / Brygadzista Produkcji

Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.oO firmie

  • Kunice (pow. legnicki)

    Kunice (pow. legnicki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem produkcji na linii produkcyjnej oraz kontrola prawidłowej pracy urządzeń automatycznej linii produkcyjnej,

  • kontrola parametrów półproduktu/produktu oraz rejestracja parametrów procesowych,

  • eliminacja uszkodzonych wyrobów niezgodnych z wymogami wewnętrznymi,

  • terminowa i jakościowa realizacja planów produkcyjnych,

  • zarządzanie podległymi pracownikami podczas zmiany produkcyjnej,

  • nadzorowanie i egzekwowanie stosowania zasad bezpiecznej pracy w podległym zespole,

  • koordynacja i prowadzenie codziennych spotkań produkcyjnych, raportowanie wyników produkcji do PCS,

  • przekazywanie wyrobu gotowego na magazyn,

  • przeprowadzanie szkoleń i instruktaży stanowiskowych, wdrażanie pracownika do pracy oraz rozwijanie kompetencji pracowników zgodnie z obowiązującą matrycą kompetencji,

  • współpraca z innymi działami firmy (utrzymanie ruchu, dział jakości).

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość zagadnień produkcyjnych i technicznych,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność,

  • umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań oraz egzekwowania poleceń,

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym

  • umiejętność przezbrajania linii/maszyn oraz usuwania drobnych awarii,

  • umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.o

Wienerberger to wiodący na świecie producent pustaków ceramicznych oraz lider w branży cegieł elewacyjnych i dachówek ceramicznych w Europie. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania dla budownictwa i infrastruktury, pozwalające na prowadzenie inwestycji w sposób zgodny z najwyższymi światowymi standardami. Wienerberger w Polsce towarzyszy budującym inwestorom od prawie 25 lat. Ceramiczne pustaki Porotherm, dachówki ceramiczne Koramic oraz cegły klinkierowe Terca to połączenie tradycji z nowoczesnymi technologiami, dzięki którym Wienerberger pozostaje liderem jakości i innowacji.

Przewiń do profilu firmy