Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator butelczarki - wytłaczarki

  • Milanówek, mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Świat Opakowań

    Miejsce pracy: Milanówek

    Opis stanowiska:

    • obsługa wytłaczarek (butelczarek) z rozdmuchem, ustawianie form
    • ustawianie parametrów i ich korekta podczas procesu produkcyjnego
    • opracowywanie kart technologicznych
    • kontrola jakościowa produkowanych detali

    Wymagania:

    •  mile widziane doświadczenie w obsłudze wytłaczarki z rozdmuchem firmy GP
    •  wykształcenie techniczne
    •  dokładność
    •  sumienność w wykonywaniu swojej pracy
    •  odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy własnej

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy w rozwijającej się firmie
    • szkolenia
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).