Oferta pracy

Operator centr obróbczych CNC

VLASSENROOT POLSKA Sp. z o.oO firmie

  • Bojkowska 59, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

VLASSENROOT POLSKA Sp. z o.o

Bojkowska 59

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa 5 osiowych frezarek CNC (HEIDENHAIN i SINUMERIK)

  • kontrola jakościowa i pomiar wykonanych detali

  • ustawianie parametrów i wprowadzaniem korekt, nadzorowanie pracy obrabiarek

  • przezbrajanie maszyn oraz wymiana narzędzi obróbczych

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan techniczny maszyn

  • kontrola jakościowa produktów

  • umiejętność samodzielnego programowania

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne najlepiej w zakresie obróbki skrawaniem

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku minimum 2 lata

  • znajomość obsługi frezarek z systemem sterowania HEIDENHAIN i SINUMERIK

  • samodzielność, dokładność i zaangażowanie

  • praca na 3 zmiany

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat docelowo na czas nieokreślony

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w tym comiesięczne premie, dodatki szkodliwe, stażowe, nagrody jubileuszowe, premia za brak absencji, dodatek urlopowy, bezpłatny przewóz na trasach z Zabrza, Rybnika i Chrzanowa

  • ciekawą pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • przewóz pracowniczy na trasach z Zabrza, Rybnika, Chrzanowa

Vlassenroot Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach działa w Polsce od 2006 roku i jest częścią belgijskiej firmy Vlassenroot NV.

Spółka Vlassenroot produkuje zaawansowane komponenty stalowe, takie jak wysięgniki teleskopowe, podwozia i komponenty krytyczne dla innych segmentów przemysłu, takich jak kolejnictwo, sprzęt morski oraz sprzęt do poszukiwań ropy i gazu. Vlassenroot Sp. z o.o. to nowoczesny zakład wykorzystujący najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu uzyskuje się wysokiej jakości produkty doceniane przez klientów na całym świecie. Do swojego oddziału w Gliwicach aktualnie poszukujemy:

Operator centr obróbczych CNC.

Przewiń do profilu firmy