Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Centrum-Frezarskiego CNC

GametexO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa obrabiarek CNC.

  • Nadzór procesu obróbki.

  • Kontrola zgodności wykonania detalu z rysunkiem technicznym.

  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność samodzielnej pracy na obrabiarce typu-frezarka CNC.

  • Znajomość obróbki skrawaniem.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Sumienność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Pracę na obrabiarce CNC, możliwość też innych stanowisk pracy.

  • Praca na jedną lub dwie zmiany.

  • Dobre warunki pracy i płacy.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.