Logo Pracuj.pl

Operator CNC

SOLDREAM POLSKA SP Z O OO firmie

4 500–7 000
brutto / mies.
  • Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

SOLDREAM POLSKA SP Z O O

Grodziska 15

Błonie

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa obrabiarek CNC – frezarka lub tokarka
  • Wykonywanie detali zgodnie z technologią produkcyjną
  • Kontrola jakości wyrobów gotowych, pomiar wykonanych detali
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym

O nas

Soldream Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji części dla przemysłu

lotniczego, maszynowego, optycznego oraz elektronicznego.

Operator CNC, Grodziska 15, Błonie