Oferta pracy

Operator CNC

Hoerbiger Automotive Sp. z o.o.O firmie

Hoerbiger Automotive Sp. z o.o.

Modłowa 10

Bolesławiec

Koncern HOERBIGER ma światową pozycję lidera w obszarze technologii sprężania, automatyzacji oraz napędów.

Do naszego Zakładu w Bolesławcu poszukujemy możliwie od zaraz:

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • Obsługa maszyny CNC w oprogramowaniach np. Fanuc, Siemens, Heidenhain (inne również mile widziane)
  • Znajomość zasad programowania maszyny CNC
  • Ogólna znajomość systemów CNC
  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w celu uzyskania detalu zgodnego z założeniami technicznymi
  • Przeprowadzanie pomiarów wykonanych detali
  • Tworzenie dokumentacji i analiza wyników
  • Dbałość o jakość produkowanych elementów
  • Znajomość obróbki skrawaniem (mile widziane w aluminium, procesy frezowania, wiercenia, gwintowania)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej jako operator CNC
  • Bardzo dobra znajomość czytania i interpretowania rysunku technicznego (warunek konieczny)
  • Umiejętność wykonywania pomiarów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość CAD/CAM – dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Pracownikom oferujemy dostęp do szkoleń, umożliwiamy rozwój kompetencji,
  • Jasno definiujemy zadania,
  • Dbamy o przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy,
  • Mamy bogaty pakiet socjalny,
  • Świętujemy sukcesy naszych zespołów, zachęcamy do innowacyjności,
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

CV wraz z listem motywacyjnym mogą Państwo przesyłać
za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia

z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

lub przesłać na adres
HOERBIGER Automotive Sp. z o. o.
Ul. Modłowa 10
59-700 Bolesławiec, Polska

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy