Oferta pracy

Operator CNC - branża broni ASG/AEG

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Torowa 3H, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.

Torowa 3H

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie procesów technologicznych niezbędnych do wdrażania nowych projektów w obszarze obróbki mechanicznej

  • wdrażanie nowych procesów technologicznych i rozwiązań

  • dobór narzędzi oraz przyrządów technologicznych i oprogramowania

  • nadzorowanie procesu i operacji technologicznych w toku produkcji

  • obsługa frezarek CNC HAAS / Fanuc

  • dobór parametrów obróbki

  • optymalizacja procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w pracy na tożsamym stanowisku

  • znajomość procesów obróbki skrawaniem oraz narzędzi skrawających

  • znajomość systemu operacyjnego maszyn (HAAS) tokarek i frezarek

  • praktyczna umiejętność centr frezarskich oraz tokarskich

  • umiejętność obsługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • znajomość rysunku technicznego

  • samodzielność

Mile widziane

  • doświadczenie z maszynami HAAS

  • doświadczenie w programowaniu tokarek CNC

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem na światowym rynku elektroniki do replik broni

  • Dostęp do najnowszych produktów GATE

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, zaangażowania i wyników

  • Pracę w nowych halach produkcyjnych, z ukierunkowaniem na nowoczesne rozwiązania

  • Swobodę w działaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • Dofinansowanie karty Multisport, pakietu Luxmed, Krakowskiej Karty Miejskiej

  • Strzelanki airsoftowe

  • Darmowy parking dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

GATE Electronics jest krakowską firmą będącą światowym liderem na rynku elektroniki i oprogramowania do broni treningowej. Nasz zespół składa się z osób łączących pasję z wiedzą i umiejętnościami. Produkty GATE sprzedawane są od 2009 roku w ponad 30 krajach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.gatee.eu

Przewiń do profilu firmy