Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

MSM Sp. z o.o.

  • Kochanowskiego 2A, Chełmek
    Chełmek, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Kochanowskiego 2A

Chełmek

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn CNC - elektrodrążąrki drutowej i wgłębnej

  • przygotowanie materiału do obróbki

  • obróbka elementów stalowych

  • prace ślusarskie

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze drążarek

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • dodatkowe wynagrodzenie w formie premii

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

  • pracę w systemie 2-zmianowym, 5 dni w tygodniu

O nas

Działamy na rynku od 1993 roku. Jesteśmy niedużą rodzinną firmą, zajmujemy się produkcją form wtryskowych, wykrojników i tłoczników. Świadczymy również usługi związane z produkcją różnego rodzaju oprzyrządowania. Ciągle się rozwijamy. Każdy zrealizowany projekt jest jedyny w swoim rodzaju, produkcja jest jednostkowa, a praca z jednej strony wymagająca, ale jednocześnie niezwykle rozwijająca. Jeśli szukasz pracy, w której nie można się nudzić, to zapraszamy do kontaktu.