Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC - CNC Frezer - CNC Tokarz

Nowi Consulting Agnieszka Nowicka

  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa, przezbrajanie i programowanie maszyn CNC z pulpitu,

  • Praca w systemie zmianowym lub na jedna zmianę,

  • Praca przy innowacyjnych projektach wdrożeniowych,

  • Uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie min. 3 lata w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem,

  • Wyksztalcenie kierunkowe obróbka skrawaniem lub ukończone studia techniczne,

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • Bdb znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość sterowania Heidenhein, Sinumerik, Fanuc.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej z tradycjami,

  • Niemiecką umowę o pracę z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony, nie przez agencję pracy,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,

  • Bezpłatne tłumaczenie życiorysów,

  • Wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),

  • Firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjną.

Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, programiści, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować. To nie jest praca tymczasowa.

Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na oferty.

Przewiń do profilu firmy