Oferta pracy

Operator CNC

KLER S.A.

  • Piastowska 68, Dobrodzień
    Dobrodzień, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, praca w godzinach nocnych
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

KLER S.A.

Piastowska 68

Dobrodzień

Twój zakres obowiązków

  • praca związana obsługa maszyn CNC InfoTEC do obróbki drewna

  • kontrola bieżących parametrów urządzenia

  • uzbrajanie, wymiana i ustawianie narzędzi

  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi

  • kontrola jakościowa produkowanego detalu

Nasze wymagania

  • zaangażowanie

  • motywacja do nauki nowych umiejętności

  • dokładność

  • sumienność

To oferujemy

  • jasny system premiowo-motywacyjny

  • program wdrożeniowy i katalog szkoleń wewnętrznych,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • fundusz świadczeń socjalnych.

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

KLER S.A.

KLER S.A. z siedzibą w Dobrodzieniu to producent z tradycją od prawie 50 lat tworzenia ekskluzywnych mebli tapicerowanych z silną pozycją na rynku krajowym i międzynarodowym. Wykonujemy produkty o wyjątkowej wartości estetycznej i użytkowej wyłącznie w ramach własnej sieci dystrybucji. Jakość, która nie zna kompromisów jest rzemieślniczym kunsztem z wykorzystaniem najlepszych szlachetnych materiałów.

Nieustannie się rozwijamy i jeśli masz doświadczenie na stanowisku Operatora CNC - Dołącz do Nas.

Przewiń do profilu firmy