Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC Frezarka - Tokarka

ECAD S.C. RADOSŁAW ZARĘBSKI, ADAM WOJTCZAK

  • 3 Maja 64/66, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

3 Maja 64/66

Łódź

Twój zakres obowiązków

OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy osoby na stanowisko: tokarz. - MAZAK QTM

Stanowisko jest samodzielne, tzn. nie szukamy osób na tzw. "zielony guzik".

Do obowiązków operatora będzie:

- Tworzenie programów w systemie MAZTROL

- Dobór narzędzi

- Kontrola wymiarów

- Dbanie o obszar pracy oraz maszynę

Nasze wymagania

WYMAGANIA:

- Logiczne Myślenie

- Rysunek Techniczny

- Podstawy G-Codów

- Umiejętność posługiwania się analogowymi narzędziami do bazowania (w przypadku np. awarii sondy)

- Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi

- Dodatkowym atutem będzie znajomość rysowania w programach typu CAD

OFERUJEMY:

- Pracę na najnowszych urządzeniach oraz oprogramowaniu

- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

- Brak "korporacyjnego" podejścia do pracy

O nas

Nasza firma działa od 2008 roku. Jesteśmy firmą produkcyjno- usługową. Początkowo zajmowaliśmy się tylko usługami cięcia wodą, natomiast wraz z rozwojem firmy inwestowaliśmy w nowe technologie oraz poszerzaliśmy park maszyny.

Posiadamy własny dział konstrukcyjny zatrudniający 7 inżynierów, pracujemy zawsze na najnowszych wersjach oprogramowaniu SolidEdge 2021 i Siemens NX 1953. Obecnie zatrudniamy 24 osob. Posiadamy własny dział obróbki blach, czyli cięcie laserem, wodą, plazmą, gięcie na prasach krawędziowych, spawalnie. Posiadamy własny dział obróbki skrawaniem, mamy frezarki tokarki oraz najnowszego 5-osiowego MAZAKA. Pracujemy na maszynach Trumpf, Amada, Mazak.