Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC – Frezer / Krawędziarz

  • Zawadzkie, opolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.03.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Zawadzkie

    Opis stanowiska:

    • Obsługa maszyn konwencjonalnych lub obsługa maszyn CNC
    • Wykonywanie detali według rysunku technicznego (pojedyncza lub seryjna produkcja)
    • Cięcie / wykrawanie / gięcie blach o różnej grubości
    • Drobne korekty w programie
    • Ustawianie parametrów skrawania
    • Obsługa przyrządów pomiarowych
    • Kontrola jakości wykonanych prac

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia jako operator frezarki CNC
    • Dobra znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętny dobór narzędzi oraz oprzyrządowania
    • Umiejętność doboru parametrów skrawania
    • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0” będą dodatkowym atutem
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy z możliwością nadgodzin
    • Korzystne warunki zatrudnienia wraz z podstawowymi narzędziami pracy
    • Wynagrodzenie płatne zawsze do 10- danego miesiąca
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Osoby zainteresowane proszę o aplikowanie oraz informację o posiadanych certyfikatach poprzez portal Pracuj.pl

    Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”