Oferta pracy

Operator CNC - Frezer (m/k)

Trenkwalder

  • Piotrków Trybunalski

    Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie czynności produkcyjnych,

  • obsługa frezarek CNC,

  • bieżąca kontrola w trakcie obróbki oraz finalna kontrola z użyciem narzędzi pomiarowych,

  • przygotowanie do pracy narzędzi maszynowych,

  • prowadzenie i uzupełnianie przewodników produkcyjnych, kart pomiarowych oraz pozostałej dokumentacji,

  • dbanie o najwyższą jakość produktu,

  • dobór odpowiednich narzędzi do pracy,

  • wymiana, mocowanie i ustawianie narzędzi,

  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem,

  • umiejętność obsługi obrabiarek CNC,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • preferowane wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum rok,

  • mile widziana umiejętność mocowania i ustawiania narzędzi,

  • gotowość do podjęcia pracy w Brójcach (Bukowiec).

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,

  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym,

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jedno lub dwuzmianowym,

  • możliwość rozwoju, szkoleń,

  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji.

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przewiń do profilu firmy