Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC

  • Katowice, Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZPUE S.A. od 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2300 osób. Jesteśmy krajowym liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

    Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice, Katowice

    Kluczowe zadania:

    • Obsługa prasy krawędziowej CNC, wykrawarek rewolwerowych;
    • Kontrola wykonywanych detali;
    • Nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym;
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
    • Praca w systemie trzy - zmianowym;
    • Szkolenie stanowiskowe;
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
    bottom
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ”