Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

NETUR Polska Sp. z o.o.

  • Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:

  • Obsługa tokarki/frezarki CNC marki Okuma;

  • Kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną;

  • Wykonywanie operacji technologicznych, pomiarów oraz wypełnianie dokumentacji technologicznej;

  • Wkład w pracę zespołową w formie sugestii dotyczących ulepszeń;

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;

  • Umiejętność czytania technologii i rysunku technicznego;

  • Co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze maszyn CNC;

  • Znajomość narzędzi skrawających;

  • Znajomość podstawowych przyrządów pomiarowych

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej, w oparciu o standardy pracy w branży lotniczej;

  • Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie;

  • Dodatkowe benefity.

O nas

Nétur specjalizuje się w opracowywaniu i obróbce wysoko precyzyjnych komponentów lotniczych. Firma istnieje od 1978 roku a jej inwestycje w talent, stały rozwój umiejętności i wydajne procesy są gwarancją innowacyjnych produktów najwyższej jakości. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: