Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

DIT en Larex Recruitment B.V.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja małych elementów żeliwnych dla różnych gałęzi przemysłu.

  • Praca na frezarkach, tokarkach lub prasach krawędziowych CNC.

  • Praca w oparciu o rysunek techniczny.

  • Kontrola pracy maszyn.

  • Utrzymanie ciągłości produkcji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku operatora CNC.

  • Umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny.

  • Precyzja w wykonywanej pracy.

  • Prawo jazdy kat. B i własne auto są mile widziane.

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie tygodniowe od €480/40h netto (po potrąceniach).

  • Tygodniowy system wynagrodzeń.

  • Opłacone ubezpieczenie zdrowotne.

  • 0,19€/km dodatku do kilometrów dla osób posiadających własny samochód.

  • Możliwość stałej współpracy.

  • Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód).

  • Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (bez dodatkowych kosztów dla pracownika, pokój jednoosobowy oraz Wi-Fi).

  • Zatrudnienie długoterminowe.

  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

  • Kontrakt holenderski zgodny z układem zbiorowym pracy NBBU CAO.

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

DIT en Larex Recruitment to spółka należąca do takich podmiotów jak Larex czy DIT, które na rynku holenderskim działają już ponad 20 lat. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystujemy do delegowania wykwalifikowanych pracowników z Europy do pracy w Holandii.

Przewiń do profilu firmy