Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

FALLWORK SP. Z O.O.

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, producenta z branży metalowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny sterowanej numerycznie (szukamy zarówno frezera, jak i tokarza)

  • Programowanie

  • Pomiar wykonanych detali

  • Wykonywanie detali - produkcja jednostkowa

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o Umowę o pracę

  • Indywidualnie negocjowane wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów

  • Możliwości rozwoju

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Przewiń do profilu firmy