Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

ZELNAR sp. z o.o.

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie

  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym

  • dobieranie narzędzi, parametrów obróbki oraz programów CNC zgodnie z wymogami operacji zawartymi w marszrucie

  • kontrola wykonanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych

  • wykonywanie czynności konserwacyjnych zgodnie z planem konserwacji

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne o profilu mechanik – specjalizacja obróbka skrawanie, elektromechanik, elektronik, informatyk, automatyk itp.

  • mile widziane 1- 2 letnie doświadczenie jako operator maszyn CNC

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w nowoczesnym parku produkcyjnym