Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

DIPOL Plastic Technology Sp. z o.o.

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn CNC ( tokarki/frezarki/elektrodrążarki )

  • Programowanie z poziomu pulpitu frezarek 3 i 5 osiowych ze sterowaniem Heidenhain 620, 530, HAAS

  • Dobieranie i ustawianie narzędzi skrawających oraz parametrów obróbki,

  • Mocowanie narzędzi, przyrządów i uchwytów na obrabiarkach sterowanych numerycznie – wprowadzanie danych do sterownika,

  • Dbałość o prawidłową realizację procesu obróbki,

  • Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • Kontrola wymiarowa detali.

Nasze wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Praktyczna znajomość obróbki skrawaniem,

  • Biegłe posługiwanie się przyrządami pomiarowymi,

  • Doświadczenie zawodowe,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i zaangażowanie,

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę na stanowisku pracy,

  • Umiejętność współpracy z innymi pracownikami.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Praca w systemie 3 zmianowym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 2500 do 4000 netto w zależności od umiejętności,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w oparciu o nowoczesne technologie.