Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

MAP LIFTTECHNIK MAREK BARTYLLA PATRYCJA BARTYLLA s.c.

  • Kąty Opolskie (pow. opolski)

    Kąty Opolskie (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Obecnie poszukujemy operatora maszyn CNC do cięcia stali. W zakres obowiązków wchodzą:

- obsługa maszyny

- dbałość o stan maszyny

- bieżąca kontrola jakościowa i wymiarowa detali

- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Zapewniamy pełne przyuczenie przy maszynie.

Nasze wymagania

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Dodatkowo punktowane jest posiadanie uprawnień na wózek widłowy.

To oferujemy

  • Praca w systemie jednozmianowym

  • Stałe zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie grupowe

O nas

Firma MAP LIFTTECHNIK s.c. powstała w 2002 roku. Na początku działalności oferta firmy obejmowała montaż, demontaż, modernizację wszystkich typów dźwigów dostępnych na rynku europejskim. Po nabyciu ogromnego doświadczenia w branży dźwigowej i otrzymaniu wielu pozytywnych opinii naszych klientów zdecydowano się rozszerzyć ofertę o produkcję kompletnych sterowań, kaset oraz paneli przywoławczych. Oferujemy również podzespoły stosowane do produkcji, montażu i modernizacji dźwigów