Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PROPLASTICA sp. z o.o. z siedzibą w Bytowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest PROPLASTICA sp. z o.o. z siedzibą w Bytowie przy ul. Lęborska 26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PROPLASTICA sp. z o.o.

Operator CNC

PROPLASTICA sp. z o.o.O firmie

Olszewskiego 6

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń na danym obszarze produkcyjnym,

  • dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń,

  • pomiary wg instrukcji kontroli i rejestracja wyników.

Nasze wymagania

  • minimum 1 roczne doświadczenie zawodowe jako operator maszyn CNC,

  • znajomość narzędzi do obróbki CNC oraz narzędzi pomiarowych,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnej,

  • ustawianie i samodzielny dobór narzędzi,

  • kontrola zgodności produktu z dokumentacją techniczną,

  • kontrola parametrów i ustawień maszyny,

  • znajomość pracy w systemach FANUC oraz Heidenheim,

  • chęć do pracy w systemie zmianowym,

  • zaangażowanie w pracę,

  • sumienność, dokładność.

To oferujemy

  • umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dostęp do nowoczesnych technologii,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • długofalową współpracę,

  • świadczenia socjalne.

Zakład w Kielcach dostarcza płyty standardowe i specjalne do form wtryskowych, płyty do tłoczników jak również płyty specjalne o różnym stopniu skomplikowania i zaawansowania obróbki wiórowej na centrach CNC, głębokim wierceniu czy bardzo precyzyjnym szlifowaniem planetarnym.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje