Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

M4 Performance Marcin Martynowski

  • Szczecińska 57C, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Szczecińska 57C

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa frezarki HAAS – NGC

  • Obsługa tokarki DOOSAN – Sinumerik 828D

  • Przygotowywanie materiałów / formatek do obróbki

  • Przygotowywanie programów do maszyn

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość branży CNC

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywanej pracy

  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

  • Chęć rozwoju i doskonalenia

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Solidworks, HSM Works.

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stałe zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B

  • Pracę przy ciekawych projektach, często związanych z motorsportem

  • Możliwość szkoleń i rozwoju w branży

O nas

Jesteśmy firmą, która od początku swojego istnienia związana jest z elektroniką, motoryzacją oraz motorsportem. W związku z ciągłym rozwojem poszerzyliśmy naszą działalność o usługi z zakresu obróbki metali oraz produkcję części do motorsportu.

Dysponujemy nową frezarką 3-osiową HAAS VF2-SS oraz tokarką DOOSAN LYNX 2100 opartą o sterowanie Sinumerik 828D.

Naszym wymogiem jest podstawowa znajomość branży CNC oraz samodzielność w realizacji powierzonych projektów. Jeżeli potrafisz obsługiwać wyżej wymienione modele maszyn będzie to dodatkowym atutem, jeśli nie – nauczymy Cię!

Większość wykonywanej pracy to produkcja małoseryjna produktów pod własną marką oraz wykonywanie zleceń dla naszych klientów.