Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

KODANO OPTYK SP Z O O

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa, nadzór i zapewnienie właściwego stanu technicznego powierzonych maszyn

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi oraz programowania maszyn CNC

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • oczekujemy od Ciebie przede wszystkim zaangażowania i chęci doskonalenia swoich umiejętności

  • dużym atutem będzie wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w pracy w podobnej firmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach

  • pracę przy użyciu najnowocześniejszych maszyn i rozwiązań technologicznych

  • szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych

  • pracę w przyjaznym otoczeniu i miłej atmosferze

  • miejsca parkingowe oraz rowerowe

Obecnie w ramach grupy KODANO S.A. rozwijamy intensywnie sieć nowoczesnych salonów optycznych oraz laboratorium optyczne produkujące soczewki okularowe.

Kodano Optyk należy do grupy KODANO S.A. operatora największego w Polsce i Europie Centralnej sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Od ponad 14 lat pomagamy klientom dbać o ich oczy oraz kupować soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne i słoneczne w wygodny i oszczędny sposób.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i rozwoju zawodowego oraz chcesz mieć realny wpływ na swoją karierę, dołącz do naszej firmy i zacznij pracę w bardzo dynamicznej branży.

Przewiń do profilu firmy