Logo Pracuj.pl

Operator CNC

THESSLA GREEN sp. z o.o.O firmie

4 000
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00 oraz 14:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

THESSLA GREEN sp. z o.o.

Pułkownika Stanisława Dąbka 10

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn CNC w zakresie:
  • wprowadzanie parametrów startowych urządzeń według instrukcji ,
  • uruchamianie gotowych programów ploterowych,
  • dostarczanie surowca do obróbki,
  • dostarczanie wykonanych podzespołów na miejsca magazynowe.
  • Obsługa pras termoformujących w zakresie:
  • umieszczenie surowca na prasie,
  • Obsługa automatycznej piły tarczowej.
  • Praca dwuzmianowa 6-14 oraz 14-22.

Nasze wymagania

  • umiejętność posługiwania się suwmiarką,
  • dokładność podczas wykonywania czynności,
  • umiejętność realizowania zaplanowanego harmonogramu czynności.
  • mile widziani absolwenci szkół technicznych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ciągle rozwijającej się firmie,
  • pełne szkolenie w zakresie obsługi maszyn CNC,
  • pakiet socjalny.

O nas

Jesteśmy największym polskim producentem central wentylacyjnych (rekuperatorów) przeznaczonych do niskoenergetycznych i pasywnych budynków mieszkalnych. Nasza firma, jeszcze 7 lat temu była startupem w którym pracowało 6 osób. Dziś Thessla Green to dobrze ustrukturyzowana organizacja zatrudniająca ponad 100 osób a produkty opracowane przez kilkunastoosobowy zespół R&D wyznaczają standardy w wentylacji budynków mieszkalnych. Innowacyjne produkty to jeden z najistotniejszych czynników pozwalających nam skutecznie budować pozycję na rynku. Wiemy jak dużym wyzwaniem są wdrożenia nowych produktów, dlatego ciągle udoskonalamy procesy produkcji i logistyki oraz powiększamy odpowiedzialny za te procesy zespół.

Dziś szukamy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Operator CNC, Pułkownika Stanisława Dąbka 10, Kraków