Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów”, spółka-matka Grupy KZN Bieżanów jeden z liderów segmentu infrastruktury szynowej w Polsce i Europie. Producent innowacyjnych rozwiązań dla nawierzchni szynowych – kolej, tramwaj, metro; które dostarcza wraz z kompleksowymi usługami logistycznymi, budowlanymi i serwisowymi.

    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • wykonywanie operacji technologicznych obróbki skrawaniem na obrabiarkach sterowanych numerycznie

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne o specjalności obróbka skrawaniem
    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość podstaw oprogramowania obrabiarek CNC (Sinumerik)
    • znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • pracę w równoważnym systemie pracy (zmiany 12 godz./dobę)
    • stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie
    • pakiet socjalny (fundusz socjalny, prywatna opieka medyczna)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się  tylko z wybranymi Kandydatami

    Więcej informacji o działalności firmy na stronie: www.kzn.pl

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Niniejszym, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” Sp. z o.o., z siedzibą ul. Półłanki 25; 30-740 Kraków w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV oraz załączonej dokumentacji, jak również zawartym w liście motywacyjnym, dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.