Operator CNC

  • Rogów-Parcela (pow. brzeziński), Łódź, Brzeziny, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.08.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 12.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wytwórnia Broni Jacek Popiński jest prywatną firmą zajmującą się produkcją broni palnej, oraz jej elementów. Wytwórnia współpracuje z polskimi zakładami zbrojeniowymi oraz jest producentem karabinków przeznaczonych dla strzelców cywilnych w kraju oraz za granicą.
    Firma dynamicznie się rozwija dając szansę na rozwój ambitnej kadrze. Sukces firmy kreowany jest poprzez zaangażowanie ciągle powiększającego się zespołu.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź, Rogów-Parcela (pow. brzeziński), Brzeziny

    Wymagania:

    • znajomość rysunku technicznego,
    • rzetelność, dokładność,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC oraz wykształcenie w kierunku technicznym będzie dodatkowym atutem.

    Opis stanowiska:

    • obsługa maszyn CNC do obróbki metali,
    • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną,
    • kontrola jakości produkowanych detali,
    • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
    • przestrzeganie zasad BHP.

    Co oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • przeszkolenie z zakresu obsługi obrabiarek CNC oraz przyrządów pomiarowych,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wytwórnia Broni Jacek Popińskimoich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wytwórnia Broni Jacek Popiński moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.