Operator CNC (m/k)

  • Dzierżoniów, Bielawa, Piława Górna, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielawa, Dzierżoniów, Piława Górna
    CNC/DZI/1118

    Obowiązki:

    • ustawianie i obsługa obrabiarek skrawających CNC (tokarki, frezarki, drążarki),
    • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów,
    • nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami.

    Wymagania:

    • mile widziana znajomość systemu sterowania Fanuc, Heidenhain, Okuma, Siemens, Mazak,
    • mile widziani absolwenci szkół mechanicznych - możliwość szkolenia na danym stanowisku.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
    • brak monotonii pracy,
    • pracę w stabilnych warunkach atmosferycznych - klimatyzowana hala,
    • premie kwartalne i roczną,
    • rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, talony na Wielkanoc i Boże Narodzenie, karta Multisport,
    • ubezpieczenie medyczne Medicover,
    • ubezpieczenie na życie,
    • przerwę 30-minutową wliczaną do czasu pracy,
    • elastyczność w pracy zmianowej,
    • możliwość pracy w nadgodzinach,
    • możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis