Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

QMT MACHINING S.C.

  • Wojska Polskiego 9, Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Wojska Polskiego 9

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • obsługa tokarki CNC

  • przygotowanie maszyny do pracy -

  • przygotowanie narzędzi, mocowań itp. wg. ustalonego programu/technologii

  • dobór odpowiednich narzędzi dla nowych wdrożeń

  • nadzór nad wykonywanym zleceniem

  • pomiary detali podczas produkcji

Nasze wymagania

  • samodzielności na stanowisku pracy

  • min 2 lata doświadczenia

  • analitycznego myślenia, podejmowania decyzji

  • biegłej znajomości rys. technicznego

  • biegłej znajomości kodu ISO, wykorzystaniu cykli itp. dla sterowania FANUC

  • sumienności, samo-organizacji

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę pracy

  • benefity pozapłacowe, m. in. ubezpieczenia grupowe, imprezy integracyjne, premie świąteczne.

O nas

QMT MACHINING s.c. zajmuje się szeroko pojętą obróbką metali. Od momentu powstania w 2008r. skupiamy się na wytwarzaniu wyrobów najwyższej jakości. Specjalizujemy się w wysoce precyzyjnych i wymagających zleceniach. Posiadamy szeroki park maszynowy, a poprzez nacisk na jakość i terminowość zdobyliśmy uznanie wielu klientów w kraju jak i za granicą.