Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC - możliwość przyuczenia/ Оператор ЧПУ - учень

Find Work

7 00010 400 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • toczenie części

  • szlifowanie części

  • obsługa maszyn

  • czytanie rysunków technicznych

  • kontrola wykonanych przez siebie części zgodnie z dokumentacja techniczną

Wymagania pracodawcy

  • znajomość rysunku technicznego

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym

  • zaangażowanie

Pracodawca oferuje

  • możliwość przyuczenia do zawodu

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • możliwość zakwaterowania

  • stabilną pracę na wiele lat

Обов'язки:

  • токарна обробка деталей

  • шліфування деталей

  • обслуговування машин

  • читання креслень

  • перевірка якості виготовлених деталей відповідно до технічної документації

Вимагання:

  • бажання навчатись чомусь новому

  • знання креслень

  • готовність роботи на змінах

Ми пропонуємо

  • Можливість НАВЧАННЯ

  • можливість професійного розвитку шляхом навчання та професійної підтримки

  • можливість постійного підвищення кваліфікації

  • приваблива заробітна плата, відповідна Вашим навичкам

Find Work

Find Work jest Agencją Zatrudnienia (nr 13949) świadczącą usługi rekrutacji i zatrudnienia dla naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy