Oferta pracy

Operator CNC

Scanfil Poland Sp. z o.o.O firmie

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Brzezińska 59

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i uzbrajanie wykrawarek i giętarek CNC wraz z automatyzacją

  • obsługa wykrawarek i giętarek sterowanych numerycznie (Trumpf, Amada, Finn Power), przygotowanie pracy urządzeń w oparciu o systemy kontrolne

  • przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu

  • kontrolowanie procesu pod kątem jakości (usuwanie wad, dokonywanie właściwej parametryzacji urządzeń)

  • przygotowanie raportów dotyczących pomiarów detali

  • ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: liderem, a także z działem jakości i utrzymania ruchu.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, kątomierz)

  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej

  • dobra dyscyplina pracy oraz orientacja na jakość wykonywanych zadań

  • otwartość na nowe wyzwania i wysoka motywacji do pracy

  • gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Umowę o pracę i premię

  • Dodatki takie, jak: dodatek stażowy, dodatek jubileuszowy

  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS, m.in. wczasy pod gruszą, upominki dla dzieci

  • Pakiet benefitów, m.in. dofinansowanie karty MultiSport, biletów do kina, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna

  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • międzynarodowe projekty

  • jasne kryteria dotyczące rozwoju i awansu

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • dofinansowanie do karty sportowej lub biletów do kina

  • dodatki stażowe i jubileuszowe

  • system premiowy

  • system Kaizen

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • szkolenia, certyfikacje, programy rozwojowe

  • pakiet socjalny ZFŚS (m.in. „wczasy pod gruszą”)

  • spotkania integracyjne

  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

weryfikacja CV

2

kontakt telefoniczny

3

rozmowa kwalifikacyjna

4

informacja zwrotna / oferta pracy

Grupa Scanfil jest od ponad 40 lat zaufanym producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla najbardziej wymagających klientów z branży elektronicznej. Nasze doświadczenie i wysokie standardy jakości czynią nas stabilnym partnerem w całym łańcuchu wytwarzania. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu z centrami obsługi klienta usytuowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Więcej o nas na www.scanfil.com

Jako Scanfil Poland Mysłowice jesteśmy wykonawcą kontraktowym produkującym urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu.

Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in.: paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych.

Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.

Przewiń do profilu firmy

Rozpocznij z nami nową podróż - dołącz do Scanfil Poland Mysłowice! Więcej o nas na https://careersmyslowice.scanfil.com/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.