Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy
Oferta z szybkim aplikowaniem 
co to?
Na oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” zaaplikujesz jednym kliknięciem. Korzystają one z danych używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Jeśli jeszcze tego nie robiłaś/eś, nie przejmuj się. Za pierwszym razem trafisz na pełny formularz aplikowania.

Operator CNC

ZAKŁAD OBRÓBKI MECHANICZNEJ S.C. TOMASZ BERZOWSKI, BERNADETA BERZOWSKA, ŁUCJA BERZOWSKA

4 5005 500 brutto / mies.

ZAKŁAD OBRÓBKI MECHANICZNEJ S.C. TOMASZ BERZOWSKI, BERNADETA BERZOWSKA, ŁUCJA BERZOWSKA

Obrzeżna Północna 24

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie i obsługa tokarki CNC

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania maszyny, czytania rysunku technicznego, dobór narzędzi

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • dobre warunki płacy

O nas

Produkcja części zamiennych do maszyn i urządzeń