Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

TESTING Bluhm & Feuerherdt GmbH

  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Ustawianie i konfiguracja tokarek i frezarek CNC (głównie frezowanie)

  • Obsługa szlifierki do płaszczyzn

  • Import i eksport programów, programowanie

  • Ustawienie, pomiar i produkcja zgodnie z rysunkami

Nasze wymagania

  • Świadomość jakości

  • Wykształcenie w zakresie mechaniki przemysłowej, operatora maszyn do cięcia, mechaniki precyzyjnej lub porównywalne kwalifikacje będzie dodatkowym atutem - ale nie jest konieczne

  • Osoby zmieniające zawód są mile widziane.

  • Wiedza z zakresu toczenia i frezowania

  • Doświadczenie z tokarkami CNC ze sterowaniem EPL2, centrum obróbcze Fanuc 21t Fanuc 0

  • Wiedza z zakresu spawania będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczna

  • Wymagane jest prawo jazdy i pojazd, którym można dojechać do siedziby firmy w Trebbin (okolice Berlina)

  • Zabawa i zainteresowanie pracą

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Elastyczne i indywidualne godziny pracy z elastycznym czasem pracy (5 dni w tygodniu)

  • Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji - powyżej średniej dla Brandenburgii

  • Rodzinna i przyjazna atmosfera pracy

  • Możliwość przygotowania obiadu we własnej w pełni wyposażonej kuchni

  • Darmowe napoje

  • Dodatek paliwowy

  • Służbowy telefon komórkowy (również do użytku prywatnego)

  • Dwie imprezy firmowe w roku (np. mecz wyjazdowy, letnia impreza itp.)

  • Możliwość przyprowadzania psów do pracy

  • Świeże owoce w miejscu pracy

  • Bezpłatny parking/ firmowe miejsca parkingowe bezpośrednio przy budynku

  • Zakładowy program emerytalny z dotacją

  • Stała praca w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godzin/tydzień)

  • Ponadprzeciętne prawo do urlopu

  • Rozwój swoich mocnych stron w dynamicznym środowisku

  • Atrakcyjna i zróżnicowana praca o wysokim stopniu osobistej odpowiedzialności

  • Atmosfera współpracy i nowoczesny styl zarządzania

  • Wspaniałe projekty dla klientów i zabawa z wysokiej jakości technologią

  • Wiele możliwości projektowania i rozwoju w zmotywowanym zespole

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Dla naszego podwykonawcy poszukujemy Operatorów CNC.

Firma Hahn & Klein Zerspanungstechnik to mała rodzinna firma i zakład przemysłowy w drugim pokoleniu - prowadzona przez ojca i syna.

Od 1993 roku produkujemy na zamówienie, dostosowane do potrzeb klienta, wysokiej jakości produkty, które wytwarzane są na nowoczesnych maszynach CNC.

Nasi klienci działają w branży budowy maszyn, w przemyśle urządzeń laboratoryjnych i pomiarowych oraz w przemyśle lotniczym. Produkujemy również urządzenia do badania materiałów budowlanych. Wysoka jakość i niezawodność są dla nas zawsze ważne i mają najwyższy priorytet dla naszych klientów.

Zapewniamy środowisko, w które możesz wnieść swoje mocne strony w bardzo elastyczny i indywidualny sposób i w każdej chwili nauczyć się czegoś nowego w ścisłej współpracy z kierownictwem.

W celu rozbudowy naszego niewielkiego zespołu poszukujemy operatora maszyn tnących lub specjalisty CNC, który od zaraz aktywnie nas wesprze.

Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą!

Przewiń do profilu firmy