Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

ZPAS S.A.

  • Nowa Ruda

    Nowa Ruda, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • - wykonywanie zadań i poleceń zgodnie z planem, w dobrej jakości i odpowiedniej wydajności,

  • - wykonywanie detali wg dokumentacji konstrukcyjnej,

  • - odczytywanie rysunku tech. i wprowadzenie programu,

  • - ustawianie maszyny wg programu i wytycznych co do narzędzi,

  • - wykonywanie czynności kontrolnych w ramach stanowiska.

Nasze wymagania

  • - wykształcenie średnie,

  • - umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • - znajomość obsługi komputera,

  • - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT,

  • - prawo jazdy kat. B

  • - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • - dyspozycyjność – praca w systemie 3-zmianowym,

  • - odpowiedzialność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • możliwość rozwoju,

  • pakiet socjalny i opiekę medyczną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy własnej i wyników finansowych firmy.

O nas

Firma ZPAS od prawie 50 lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i integracji rozwiązań dla przemysłu. Specjalizuje się w produkcji szaf serwerowych, szaf sterowniczych i automatyki, szaf zewnętrznych, telekomunikacyjnych, pulpitów sterowniczych i dyspozytorskich. Firma produkuje również infokioski, rozwiązania wendingowe takie jak narzędziomaty, czy depozytomaty. ZPAS oferuje również kompleksowe realizacje centrów przetwarzania danych oraz centrów dyspozytorskich.

Siedziba firmy znajduje się w Przygórzu, zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Przygórzu, Nowej Rudzie i Nowej Rudzie-Słupcu.