Operator CNC - Obróbka Skrawaniem

  • Źródła (pow. średzki), dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SKAMET ENGINEERING sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Źródła (pow. średzki)

    OBSŁUGIWANE MASZYNY:

    • Pionowe centra obróbcze HAAS
    • Tokarka HAAS
    • Wytaczarka Union T-105 (Heidenhein)

    OBOWIĄZKI:

    • Ustawienie parametrów maszyny, poprzez odpowiednie zaprogramowanie
    • Obsługa maszyn CNC
    • Kontrola pracy maszyn oraz wykonanych detali
    • Utrzymanie maszyn, narzędzi w dobrym stanie technicznym zgodnie z instrukcją obsługi
    • Dbanie o porządek wokół miejsca pracy

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie średnie techniczne/zawodowe
    • Znajomość obsługi maszyn CNC potwierdzone doświadczeniem (minimum 2 lata)
    • Znajomość przyrządów pomiarowych i techniki pomiarów
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

    OFERUJEMY:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.