Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

INTROL PRO-ZAP sp. z o.o.

2 8005 000 brutto / mies.

Grabowska 47A

Ostrów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie i obsługa maszyn CNC z oprogramowaniem SolidCAM oraz Haas.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min zawodowe (najlepiej techniczne kierunkowe)

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych

  • Gotowość do pracy na dwie zmiany

  • Dokładność oraz sumienność

  • Umiejętność programowania maszyn CNC będzie dodatkowym atutem

  • CV należy przesłać na adres e-mail: [email protected], zgłosić się osobiście w siedzibie firmy lub "szybko aplikować" przez portal pracuj.pl.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na czas

  • Miła atmosfera pracy

  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Miesięczna stawka podana w ogłoszeniu jest wyłącznie orientacyjną stawką brutto. Wysokość wynagrodzenia zależy od umiejętności pracownika i ustaleń podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

O nas

Istniejemy na polskim rynku od 1994 roku. W miarę rozwoju firmy zasięg naszej firmy się powiększał. Obecnie nasze maszyny pracują na wszystkich kontynentach.

Wyspecjalizowaliśmy się jako producent kompletnych linii produkcyjnych, stanowisk montażowych, testerów oraz stanowisk zrobotyzowanych dostarczanych dla wielu działów przemysłu, a w szczególności dla przemysłu motoryzacyjnego, spożywczego, AGD, zakładów chemicznych i obiektów hydrotechnicznych. Każdy realizowany przez nas projekt jest prototypowy, dlatego u naszych pracowników szczególnie cenimy kreatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobrą organizację czasu pracy.