Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator CNC

CNC-LAB PIOTR SZCZEPANIAK

  • Grabowa 3, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Grabowa 3

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny sterowanej numerycznie.

  • Wkładanie półfabrykatów do maszyny.

  • Mocowanie półfabrykatów w maszynie

  • Wyjmowanie detali z maszyny.

  • Samokontrola jakości detali.

  • Korekta błędów w maszynie

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w tym kierunku

  • Mile widziane znajomość sterowania Fanuc

  • Mile widziane umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi np. suwmiarka.

To oferujemy

  • Praca na pełny etat

  • Młody zespół

  • Mała firma zatrudniająca do 10 osób.

  • Możliwość rozwoju z obsługi i programowania maszyn CNC.

O nas

Witam

Poszukujemy ludzi do obsługi maszyn sterowanych numerycznie.

Nasza działalność to usługi toczenie CNC i Frezowanie CNC.

Produkujemy części seryjnie i jednostkowe.

Naszą produkcje realizujemy na nowych maszynach CNC.